עונה שניה – חוויה לעבוד בארה"ב

עונה שניה שיפור חוויה

ניו יורק - התפוח הגדול

ניו יורק – התפוח הגדול

את העונה הראשונה שלי במכירות בשנת 2000 בעבודה בחו"ל עשיתי בעבודה אטרקטיבית בארה"ב ואז נסעתי לטייל במזרח כ9 חודשים. אמנם לא נגמר עוד הכסף אבל רציתי לעשות עוד, יצרתי קשר עם חבר שעבדתי איתו בעונה הראשונה. הוא סיפר לי שהוא פותח כמה עגלות בצפון מדינת ניו יורק והוא מחפש אנשים לעבודה. הודעתי לו שאני מגיע בחודש הקרוב ואשמח לעבוד אצלו. נחתתי בניו יורק ולקחתי אוטובוס לצפון המדינה לעיר בשם פאוקיפסי, שם חיכה לי החבר אסף אותי ולקח אותי לדירה, כשהגעתי לדירה התפלאתי לראות שכאן ביחס לעונה הקודמת הכל מסודר, הדירות מרווחות, הרכבים חדשים והכל נוח ונגיש, אמנם לא היה לי חדר כושר וג'קוזי אבל היה אגם מדהים שצמוד לבית והכל מסביב היה צבעוני

עם עצי מייפל צהובים ורודים ואדומים עם רקע ירוק מזכיר גן בוטני מאוד כיף נעים וקר. החברים שהכרתי בדירה סיפרו לי על זה שפאוקיפסי זו עיר קטנה עם מעט תושבים והקניון שבו עובדים מושך אנשים מכל המרחב, ועושים כסף טוב.

התלחתי לעבוד והלך לי מצויין, עשיתי קופות גבוהות והתחלתי לראות את הכסף מגיע, באותה תקופה שלאחר ה11 בספטמבר היו גלים של מעצרים בכל רחבי ארה"ב ואנחנו העובדים היינו בסרטים שכל רגע באים לעצור אותנו, בזמן העבודה הינו מסתכלים לצדדים בפחד שכל אחד עם חליפה הוא בדרך אלי לעצור אותי.

המצב היה קשה עד כדי כך שהריכוז הנדרש להצלחה במכירות הוסט לכיוון הפרנויה מהפחד שיעצרו אותנו כבר לא הינו מסוגלים למכור. אני קיבלתי על עצמי החלטה שאני לא מוכן להסתכן עוד ובאותו זמן אחותי עבדה במקביל בחברה אחרת בצפון קרולינה, יצרתי עימה קשר וקבענו שאני יעזוב בפאוקיפסי את החברה ואצטרף אליה בצפון קרולינה, הודעתי לחבר בפאוקיפסי שאני עוזב ונסעתי לניו יורק, שם הלכתי לתחנת הרכבת לרכוש כרטיס לצפון קרולינה לאחותי, בעודי בדוכן רוכש את הכרטיס התקשרתי לאחותי על מנת לוודא שזה הכרטיס הנכון, היא ענתה לי בחיפזון ואמרה לי לא לרכוש כרטיס שברגע זה יש סוכני FBI בכניסה לדירה שלה שהיא חייבת לסיים ושנדבר בהמשך. קיבלתי את מה ש/היא אמרה, לא רכשתי כרטיס לצפון קרולינה ובמקום זה קניתי כרטיס לתאילנד. טסתי לתאילנד והמשכתי את הטיול שם כמובן גם מצאת את עצמי מחפש באינטרנט בין כל מגוון עבודות בחו"ל שיש לחפש את היעד הבא אולי עבודה באוסטרליה אולי עבודה בסינגפור אולי עבודה בארה"ב אולי בכלל עבודה באירופה מי יודע.

אקסטרה - בניית אתרים, קידום אתרים