מה ההבדל בין לעבוד בארץ לבין לעבוד בחו"ל ?

עבודות בחו"ל הינן משהו שקוסם להרבה צעירים אחרי צבא, אשר מוכנים לעבוד קשה, ובתמורה להרוויח הרבה כסף, בתקופה קצרה. ישנן מגוון עבודות בחו"ל מהן אפשר לבחור, כאשר האופציה הכי חזקה ושולטת בשוק היא דווקא בתחום המכירות או ליתר דיוק: עגלות המכירה בקניונים. שני היתרונות המרכזיים של עבודה בחו"ל:

שינוי אווירה- אין כמו חוץ לארץ על מנת להתאוורר קצת ובמקביל להרוויח כסף. מין "שתי ציפורים במכה אחת".

השתכרות נאותה, בזמן קצר- אין צל של ספק שמי שרוצה להרוויח הרבה כסף במכה אחת, עבודה בחו"ל, זה המקום בשבילו. בארץ, רוב הצעירים מקרטעים בעבודות מזדמנות על שכר מינימום, בעוד שבתחום המכירות בחוץ לארץ, מרוויחים עמלות שמנות בדולרים על כל מכירה. הרבה ישראלים צעירים הצליחו לעשות דרך עבודות בחו"ל, הרבה כסף, בעיקר בתקופת חג המולד, אז נוהרים התושבים המקומיים לקניונים בחיפושים אחר מתנות לחג.

יחד עם זאת, חשוב לדעת שמכירה בעגלות בקניונים אינה עבודה קלה. יום עבודה כזה מגיע לעיתים אף לאחת עשרה או שתים עשרה שעות, של עמידה על הרגליים. אף על פי כן, מי שאומנות המכירה אינה זרה לו ו"יש לו את זה" יידע להרוויח הרבה כסף. אמונה בעצמך והשתפשפות בתחום, הם חלק חשוב בעבודת מכירות.

עבודות בחו"ל, ברובן, אינן דורשות ניסיון קודם, דבר שמאד מתאים לשכבת הגיל אליה הן פונות (צעירים אחר צבא). לפני שבוחרים עבודה בחו"ל, כדאי לחשוב איזה סוג עבודה מתאים לנו, היות וישנם כמה תחומים מהם ניתן לבחור: מכירות, טלמרקטינג, אבטחה, סבלות בחברות הובלה, טיפול בילדים ועוד.

חשוב לבדוק את החברה אשר תספק לכם עבודה בחו"ל. האם היא מוכרת? האם יש לכם חברים שעבדו דרכה ויכולים להמליץ עליה? ניסיון של אחרים לפניכם, יכול לעזור לכם לעשות את הצעד הנכון או למנוע מכם לעשות צעד לא נכון. הסיבה שחשוב שתבדקו היטב את אמינות וטיב החברה שתספק לכם עבודה בחו"ל היא כוון שהם אלה שישלמו לכם את המשכורת.

לסיכום, אין כמו חוויה של עבודה בחו"ל להעשיר את הרוח והכיס. החוויות שצוברים ישראלים צעירים באותן עבודות בחו"ל הן אלה שבונות את אופיים ומרחיבות את האופקים שלהם. לא במקרה הרבה עטים על אופציית עבודות בחו"ל. זו חוויה של פעם בחיים.

אקסטרה - בניית אתרים, קידום אתרים