עבודה באנגליה

עבודה בבריטניה – אירלנד, סקוטלנד ואנגליה

עבודה באנגליה ... סליחה ? מה השעה

עבודה באנגליה …
סליחה ? מה השעה

ממלכת האוצרות העולמית, הביג בן, תרבות, מוזיקה, טירות, כדורגל, אבירים, ארמונות מלוכה, לורדים ושאר אצילים, כל זאת ועוד ניתן למצוא ברחבי הממלכה החזקה בעולם – בריטניה. אי של שפיות באוקיינוס השקט בעל אחד המטבעות החזקים בעולם. רוב השנה מזג האוויר די אפרורי, קר וגשום, והמקומיים עם השנים ה

אפשר להעביר הרבה זמן עם חברים ומשפחה בבילויים והנאות למיניהם. עד שנת 2000 לא ניתן היה למצוא כלל עגלות בקניונים ברחבי הממלכה.

ישראלים היו עובדים בבניה, במלצרות, בביטחון ובבייבי סיטר. לאחר התפשטות העגלות בארה"ב שהביאה הצלחה גדולה לעוסקים בדבר, ולאחר מספר בדיקות, הגיעו למסקנה שהשוק הבריטי בשל מספיק לקלוט את תרבות העגלות בקניונים. כאן התחילה הסתערות הישראלים על הממלכה. לא עבר זמן רב, ראו כי טוב, ולאט לאט צצו להן חברות ישראליות כפטריות אחרי הגשם ותרבות העגלות כבשה את בריטניה

העבירו את מרכז חייהם מן המרחב הקר והגשום שבחוץ לקניון המוגן והמחומם בו

שעות עבודה באנגליה וברחבי בריטניה

שעות העבודה בקניונים בבריטניה די קבועות, בדרך כלל התחלת העבודה ב 9:00 בבוקר וסיומה ב 20:00 בערב. בקניונים מרכזיים יותר שעות העבודה מתארכות גם עד 21:00. לקראת התקופה החמה (כריסמס) קניונים מסוימים מרחיבים את שעות הפתיחה עד 22:00 ויש גם קניונים הפותחים את שעריהם מוקדם יותר.

מגורים

החברות הרציניות דואגות לעובדיהן ומשכירות עבורם דירות ברמה גבוהה שכוללות ריהוט מלא, טלוויזיה, אינטרנט ועוד.
מספר האנשים בדירה יכול להגיע לשישה. לרוב בחדר אחד ישהו לא יותר משני אנשים. לעיתים אף ניתן למצוא דירות עם מקלחת ושירותים כפולים.

שכר דירה:

משתנה בין האזור, העיר והחברה בה תבחר לעבוד. בדרך כלל המחירים נעים בין 65 ל-75 פאונד לשבוע לאדם. יש חברות המציעות דירות עם שכר דירה נמוך יותר – אל תתפתו התנאים בהתאם.

איך מגיעים לעבודה?

כמה רחוק הבית מהקניון? אם בחרת לעבוד בחברה אשר פועלת באזור לונדון יהיה עליך לרכוש כרטיס שבועי לרכבת תחתית, בדרך כלל ללא השתתפות החברה. רוב הקניונים באזור לונדון ממוקמים באזורים הסובבים את לונדון כך שבנוסף יהיה עליך לקחת רכבת של כ- 30 דקות נסיעה על מנת להגיע לקניון – במקרה זה, לרוב החברה מתחלקת בעלות.

אם בחרת לעבוד בחברה הפועלת מחוץ ללונדון, לרוב המגורים יהיו במרחק של עשר דקות הליכה מהקניון, למרות שגם מחוץ ללונדון לעיתים יהיה צורך ברכבת של כ- 30 דקות נסיעה על מנת להגיע לקניון.

כסף כסף כסף

בבריטניה המטבע המקומי הוא לירה סטרלינג – שנקרא גם פאונד והוא קרוב לוודאי המטבע הכי חזק והכי יציב בעולם. פאונד אחד שווה כ 6.20₪ .
כמה כסף צריך להתחלה? – עליך לחשב את העלויות שיש לך עד לנקודה בה מתחילות להיות הכנסות:
עלות כרטיס טיסה, עלות ויזת סטודנט ועוד כ 200 פאונד לנחיתה, והשאר יגיע מהעבודה.
איפה עושים הכי הרבה כסף? – במקום בו המעסיק מספק לך את הפלטפורמה הכי נקייה על מנת שתוכל להתרכז בלעשות כסף.
למרות שהתפישה הרווחת גורסת כי עבודה באנגליה במרכזי ערים ובמקומות עם שמות המוכרים לנו מהסרטים, דווקא תהיה רווחית ממקומות שלא שמענו עליהם מעולם. ראש פתוח מגלה כי באזורים פחות מאוכלסים הקניון הופך להיות מרכז החיים של תושבי הסביבה (בדרך כלל מדובר במאות אלפים) ולעיתים עבודה בפריפריה יכולה להיות רווחית יותר מהסיבה שכח הקנייה מאוד חזק, רמת הפיתויים והוצאות הנסיעה נמוכים לעומת הערים הגדולות כגון לונדון, מנצ'סטר ודבלין. באירלנד ובערים מרכזיות נוספות אפשר לייצר הכנסות גבוהות מאוד אך רמת הפיתויים עולה והכיס מרגיש זאת.

מה עושים עכשיו? - ממלאים טופס הרשמה ואנו ניצור עמכם קשר 

אקסטרה - בניית אתרים, קידום אתרים