עבודה בדרום אפריקה

עבודה חוקית בדרום אפריקה – אישורי עבודה

עדיפות לבעלי נסיון במכירת מוצרי ים המלח 

עבודה בדרום אפריקה כבשאר היעדים בעולם בתחום מכירת מוצרי ים המלח ומוצרי הדגמה נוספים נחשב ליעד חדש יחסית. כיום פועלות בתחום עבודות בדרום אפריקה מספר חברות, חלקם מקצועיות יותר וחלקם מקצועיות פחות.

עבודה בדרום אפריקה מלווה בנופים עוצרי נשימה

נופים עוצרי נשימה

עבודה בדרא"פ בתחום מכירות בקניונים נחשבת ליוקרתית וקהל היעד נחשב לעמיד ,יציב ובזבזן כמעט כמו האמריקאים. אפשר להגיד שתרבות הצריכה הדרום אפריקאית מזכירה את במקצת את עבודה בארה"ב עם שילוב של החום והגישה כמו של עבודה באוסטרליה

עבודה בחו"ל התופעה שתפסה את העולם וקיימת כ20 שנה בארה"ב והתפשטה גם בשנת 2000 לכיוון עבודה באנגליה וב2001 עבודה באוסטרליה וכיום לאחר שנפתחו יעדים עם אישורי עבודה כמו עבודה בסינגפור, עבודה בפיליפינים ואפילו עבודה בתאילנד לבעלי נסיון קודם בלבד, ניתן לראות ניצנים של יעדים נוספים כמו עבודה באפריקה או יותר נכון עבודה בדרום אפריקה בערים המרכזיות כמו יוהנסבורג, קייפטאון ועוד עם אישורי עבודה כמובן. כך שיש עבודה חוקית.
האישור מונפק בכניסה למדינה כטרם ההגעה יש לקבל מהחברה מכתב שמצהיר על כוונותינו לעבוד, קצין ההגירה יספק לעובד את האישור עם הצגת המסמכים, לרוב החברה ממנת את עלות האישור תוקפו יהיה בין 3 חודשים ל5 שנים.
כמובן שאישור זה מחייב את העובד לחברה ספציפית וגם בתשלום מס הכנסה של עד 18%. כבמידה ותעבדו בחות משנה ניתן לקבל החזרכי מס של בין 60% ל90% מהמס שנגבה מכם במהלך שהותכם.

מגורים:

באזורים שמורים ומאובטחים ברמה גבוהה, לרוב יש בריכה ופסיליטיס מאוד נוחים לשימוש כולל שמירה והסעות מהבית לקניון. עד שני אנשים בחדר

שכר דירה:

משתנה בין האזור, העיר והחברה בה תבחר לעבוד. בדרך כלל המחירים נעים בין 100$ ל- 150$ לשבוע לאדם.

איך מגיעים לעבודה? – חברות מבוססות דואגות לרכבים שיעמדו לרשות העובדים, כשהעובדים מתחלקים בעלות האחזקה. הדלק בדרך כלל על חשבון העובד.
כמה רחוק הבית מהקניון? – לרוב מרחקי הנסיעה ברכב מהבית לקניון עומדים על בין כמה דקות ועד לשעה, פרט למקומות קיצוניים יותר.

כסף כסף כסף

בדרום אפריקה המטבע המקומי הוא ראנד  שקל 1 אחד שווה כ- 0.5 ₪
ניתן לפתוח חשבון בנק ולבצע הפקדות של המשכורת

כמה כסף צריך להתחלה?

עליך לחשב את העלויות שיש לך עד לנקודה בה מתחילות להיות הכנסות

עלות כרטיס טיסה, עלות אשרת עבודה ועוד כ- 500$ לנחיתה והשאר יגיע מהעבודה.

איפה עושים הכי הרבה כסף? – במקום בו המעסיק מספק לך את הפלטפורמה הכי נקייה על מנת שתוכל להתרכז בלעשות כסף.
בשונה משאר העולם שם התפישה הרווחת גורסת כי מרכזי ערים ומקומות עם שמות המוכרים לנו מהסרטים, יהיו יותר רווחיים מאשר מקומות שלא שמענו עליהם מעולם. בדרום אפריקה זה באמת נכון מרב העושר מתרכז בערים כמו יוהנסבורג, קייפטאון, פורט אליזבט ועוד, שבהן אפשר לייצר הכנסות גבוהות  מאוד וחשוב לציין שרמת הפשיעה בדרום אפריקה הינה מהגבוהות בעולם ולכן באזורים מסויימים ובשעות מסוימות אין מקום להסתובבויות  מיותרות.
עבודה חוקית עם אישורי עבודה

 

אקסטרה - בניית אתרים, קידום אתרים