אשרת כניסה לארה"ב (ויזה ) איך מוציאים ?

הגדרות:

ויזה לארה"ב

ויזה לארה"ב – אינה נחשבת לאישור עבודה

אשרת כניסה לארה"ב – אישור כניסה המתקבל בשגרירות ארה"ב ומקנה למחזיק בו את הזכות להיכנס לארה"ב כ10 שנים מיום הוצאתו.
וויזה לארה"ב – חותמת אשר מקבלים בכניסה לארה"ב המגדירה את הסטטוס בו אנו נמצאים בארה"ב אם כתיירים ואם כאנשי עסקים.
אז מה עושים?
דבר ראשון ניתן להגיע לסניף בנק הדואר הקרוב ולרכוש קוד אינטרנט בעלות של כ30% ולאחר 24 שעות ניתן יהיה להתחיל את התהליך באינטרנט

להלן התהליך:

ישנן 2 אפשרויות להוציא אשרת כניסה לארה"ב

דרך סוכנות נסיעות סוכנות ויזה – הסוכן לוקח ממך את הפרטים הרלוונטיים וקובע לך ראיון בשגרירות – חשוב לציין כי הסוכנות גובה ממך לפחות 200 ש"ח על שירות של 5 דקות.

הינך יכול לעשות זאת בעצמך דרך אתר "ויזה פוינט" מאוד ידידותי למשתמש אשר מסביר שלב לאחר שלב איך קובעים ראיון.

אז איך עושים את זה?

נכנסים לאתר ויזה פוינט

(יש להעתיק לשורת הכתובת) www.visainfo.us-visaservices.com

לאחר כניסתך לאתר יש אפשרות לשנות את שפת המלל לעברית /רוסית (צד שמאל למעלה),עליך להיכנס לאפשרות –"מידע אודות ויזות ופגישות" ולסמן-כן- בתחתית הדף
בדף הבא עליך למלא מספר פרטים + לשלם 22$ (ניתן לבצע תשלום זה בכל בנק דואר במידה ואין כרטיס אשראי) בכדי לקבל שם משתמש וקוד כניסה איתם נוכל לעבור לשלב הבא – נא להצטייד בכרטיס אשראי ודרכון אישי בתוקף. חשוב למלא את הפרטים לאט ובסבלנות וללא טעויות על מנת שהטופס לא יפסל.
לאחר מילוי הפרטים הרלוונטיים תפתח לך האופציה לבחור תאריך ושעה לראיון- לא לשכוח לשמור את השינויים + מומלץ להדפיס את אישור הראיון.
לאחר מכן יש למלא ט.156 ולגברים מבינכם שסיימו את שירותם הצבאי יש למלא גם ט.157-מאוד פשוט למילוי- יש לשמור את העותק אצלכם ולהביאו למועד הראיון בשגרירות.
בטפסים יהיה עליך לספק כתובת כלשהיא שבכוונתך לשהות- ניתן לבחור מלון זול כלשהוא באינטרנט או במידה ויש קרובים או חברים ניתן להשתמש בכתובת שלהם וכמובן ליידע אותם.

כמו כן

לפני הראיון עליך ללכת לדואר ולשלם את אגרת הוויזה – בסביבות 131$ בלי האגרה לא תכנסו לשגרירות
עליך להביא 50 ש"ח למשלוח דרכון– לאחר קבלת הוויזה הדרכון נשאר בשגרירות ורק לאחר כמה ימים ישלח אליך הדרכון עם אשרת הכניסה בדואר.
לא להגיע עם תיק גדול מידי- לא יכניסו אתכם!
להגיע עם הופעה נאה ומסודרת (כמו שאתם מתלבשים לראיון עבודה

שורה תחתונה – האמריקאים רוצים לוודא שלא תישארו בארה"ב למטרת עבודה/הגירה כך שעליך לגרום להם להאמין לכך שיש לך סיבות חזרה לארץ כמה שיותר מבוססות ומוצקות ולגבות אותם במסמכים הרלוונטיים.

על מנת שנקבל אישור כניסה לארה"ב
עלינו לעמוד במספר קריטריונים

שלושה תלושי משכורת אחרונים כדאי שיעמדו על לא פחות מ- 4500₪ (במידה ואנחנו חיילים יש להתחיל את התהליך לפני השחרור כי לאחריו יהיה קשה להציג תלושי משכורת.
עלינו להכין מראש תדפיס בנק של חשבון שלנו או של אחד מקורבנו שלוקח עלינו ספונסר על החשבון להראות לפחות 20,000₪ (זהו רק תדפיס ואין כל סיכון לכסף שבחשבון זה רק להציג שלא חסר לנו מימון לשהייה בארה"ב)
יש לספק סיבת חזרה לארץ כגון הרשמה ללימודים, מכתב מהמעסיק שהנך חוזר לעבוד אצלו לאחר הטיול, מילואים וכל טופס אותנטי שיציג את העובדה שיש לנו סיבה טובה לחזור לארץ ושלא יהיה ספק לגבי שהותנו בארה"ב .
מכתב ממעסיק נוכחי כי מאשר שאתם נוסעים ךטיול קצר וחוזרים למקום עבודתכם.
נכס על שימכם יהיה רלוונטי.
מומלץ שיהיה לנו מסלול מתוכנן, יעד לנחיתה, איזור טיול ויעד לחזרה כמובן שכל כתובת בארה"ב תהיה טובה ואם אין לנו כתובת של מכר או קרוב אז בית מלון גם הולך (חשוב שיהיה סיפור כלשהו על מנת שכשישאלו אותנו יהיה לנו תשובה לכל שאלה)
יש להגיע כשעתיים לפני שעת הראיון המתוכננת, לבושים יפה ומנומסים. אל לנו להציג מסמך כל שהוא אלא אם כן נתבקשנו בכדי שלא יחשבו שעברנו הכנה לראיון
פרט לזה יש לשדר חיוביות להיות מנומס ולקוות לטוב שיהיה לנו בהצלחה
עלות העמלה של שגרירות ארה"ב להוצאת הוויזה הינה כ500 ₪ מומלץ להתעדכן באתר השגרירות לגבי מחיר מדוייק

שיהיה בהצלחה-אל תהססו לפנות אלינו לפרטים נוספים

אקסטרה - בניית אתרים, קידום אתרים