עבודה בארה"ב

מגוון עבודות מבוקשות בארה

ניו יורק – התפוח הגדול

עבודה בארה"ב על קצה המזלג

בשנות התשעים, תחום המכירות בקניונים בארה"ב החל לתפוס תאוצה בעקבות גילוי המסוק: מוצר ההדגמה הנכסף. מדובר בצעצוע שמיוצר בסין בעלות נמוכה מאוד. הוא מופעל ללא בטריות, על ידי משיכת חוט שמסובב את הלהבים, וכשדוחפים את היד, המסוק מתרומם לאוויר, מתרחק מהמשגר וחוזר כמו בומרנג לידי המוכר, אפקט הדגמה שקונה כמעט כל אמריקאי שעובר בסביבת המסוק.
מוצר דגל נוסף שקיים גם היום ומוביל את תחום המכירות בקניונים בימים אלה בכל העולם הינו הקיט לציפורניים. כמו המסוק גם הוא מוצר הדגמה, אגרסיבי קצת יותר, ובדרך כלל לקוח שחווה הדגמה מורשם ומופתע לראות את הציפורניים שלו מבהיקות ויפות. עוד חיוך ומבט מכיוון המוכר בדרך כלל סוגר מכירה.

שעות עבודה בארה"ב

שעות עבודה בארה"ב בקניונים משתנים לפי סוג הקניון, גודלו ומיקומו, בדרך כלל התחלת העבודה ב- 10:00 בבוקר וסיומה ב- 18:00 בערב לפחות. לקראת התקופה החמה (כריסמס) קניונים מסוימים מאריכים את שעות הפתיחה ל-20:00 ומגיעים גם עד חצות. ניתן להבין אם כן ששעות העבודה ארוכות, ומוכר טוב צריך לדעת מה אפשר לעשות עם הזמן שיש.

מגורים

רוב החברות הרציניות דואגות לעובדיהן ומשכירות עבורם דירות ברמה גבוהה שבחלקן ניתן למצוא בריכה, חדר כושר, חדר כביסה ופינוקים נוספים כמו טלוויזיה, אינטרנט, DVD ועוד. מספר האנשים בדירה יכול להגיע לשישה כאשר לרוב בחדר אחד לא ישהו יותר משני אנשים. לעיתים אף ניתן למצוא דירות עם מקלחת ושירותים כפולים ובחלק מהמקומות זהו הסטנדרט.

שכר דירה:

משתנה בין האזור, העיר והחברה בה תבחר לעבוד. בדרך כלל המחירים נעים בין 100$ ל- 150$ לשבוע לאדם.

איך מגיעים לעבודה?

חברות מבוססות דואגות לרכבים שיעמדו לרשות העובדים, כשהעובדים מתחלקים בעלות האחזקה. הדלק בדרך כלל על חשבון העובד.
כמה רחוק הבית מהקניון? – כמובן שיש אזורים בהם תוכל ללכת ברגל או לנסוע ברכבת תחתית ולהגיע לקניון אך לרוב מרחקי הנסיעה ברכב מהבית לקניון עומדים על בין שלושים דקות לשעה, פרט למקומות קיצוניים יותר.

כסף כסף כסף

בארצות הברית המטבע המקומי הוא דולר אמריקאי שהוא כאמור המטבע הנפוץ בעולם. דולר אחד שווה כ- 3.7₪
כמה כסף צריך להתחלה? – עליך לחשב את העלויות שיש לך עד לנקודה בה מתחילות להיות הכנסות
עלות כרטיס טיסה, עלות אישור עבודה ועוד כ- 500$ לנחיתה והשאר יגיע מהעבודה.

YouTube Preview Image

איפה עושים הכי הרבה כסף?

במקום בו המעסיק מספק לך את הפלטפורמה הכי נקייה על מנת שתוכל להתרכז בלעשות כסף.
התפישה הרווחת גורסת כי מרכזי ערים ומקומות עם שמות המוכרים לנו מהסרטים, יהיו יותר רווחיים מאשר מקומות שלא שמענו עליהם מעולם. אולם ראש פתוח מגלה, שבאזורים פחות מאוכלסים הקניון הופך להיות מרכז החיים של תושבי הסביבה (בדרך כלל מדובר במאות אלפים) ולעיתים עבודה בארה"ב באזורי פריפריה יכולה להיות רווחית יותר עקב כך שכח הקנייה שם מאוד חזק ורמת הפיתויים נמוכה לעומת הערים הגדולות כמו שיקגו, לוס אנג'לס, ניו יורק וערים מרכזיות נוספות, שבהן אפשר לייצר הכנסות גבוהות מאוד אך רמת הפיתויים עולה והכיס מרגיש זאת.

אשרות עבודה בארה"ב – אישורי עבודה חוקיים – כיום ניתן לעבוד באופן חוקי לחלוטין בארה"ב לפרטים נוספים מלאו את טופס צור הקשר ונציג מחברתנו יחזור אליכם בהקדם..

מה עושים עכשיו? - ממלאים טופס הרשמה ואנו ניצור עמכם קשר

  

אקסטרה - בניית אתרים, קידום אתרים