עבודה בקנדה

רוצים קצת חופש מהעבודה בקנדה? סעו אל מפלי הניאגרה

מפלי הניאגרה בקנדה

בדומה לארה"ב ולאירופה, בשנים האחרונות התפתח תחום המכירות גם בקנדה בצורה ניכרת. עקב ריבוי בעיות וויזה ואשרות שהייה בארה"ב ובאירופה נכנסה קנדה לתמונה. האוכלוסייה הקנדית מאוד מנומסת ואדיבה.. המדינה קרה, הקניון משמש כמקום הבילוי האולטימטיבי עבור כל בני המשפחה, כך שהתנועה בקניונים רבה- ואיתה גם העבודה. המוצרים הנמכרים ברחבי קנדה זהים לכל מוצרי העגלות בעולם: מוצרי ים המלח, צעצועים, קוסמטיקה, מיישרי שיער.. כך שהאפשרויות של עבודה בקנדה הינן מגוונות ורבות.

אישורי עבודה חוקיים בקנדה

לידיעתכם מהתאריך 15.3.2016 כל אזרח ישראלי שמעוניין לבקר בקנדה מחויב להפיק אישור כניסה אלקטרוני דרך אתר השגרירות, יש למלא טופס ולשלם אגרה של 7$ קנדי ותוך זמן קצר מקבלים את האישור האלקטרוני במייל.

כמו גם כיום ניתן להוציא אישורים לבעלי דרכון ישראלי, אשרה זאת מתאימה רק לתחום המכירות העונתיות ולא כל חברה מסוגלת לספק אותם. כמו כן אישורי עבודה אלה אינם ניתנים לכל קנדה אלא לאיזורים מסויימים – טורונטו,למשל,אינה נמצאת באיזורים בהם ניתנים אישורי עבודה כך שאם הינך בדרך לעבוד באיזור טורונטו האחריות היא עליך. לבעלי אזרחות אירופאית לחלק ממדינות האיחוד ניתן להוציא אישורי עבודה – מידע נוסף באתר שגרירות קנדה.

שעות עבודה בקנדה

שעות העבודה בקניונים בקנדה משתנות לפי סוג הקניון, גודלו ומיקומו. בדרך כלל העבודה מתחילה ב- 10:00 בבוקר ומסתיימת ב- 18:00 בערב לפחות. לקראת התקופה החמה (כריסמס) קניונים מסוימים מרחיבים את שעות הפתיחה ל- 9:00-22:00 ו לעיתים מגיעים גם עד חצות, כך שניתן להבין ששעות העבודה ארוכות אך משתלמות ומתגמלות.

קר אפשר לכבוש הר

מגוון עבודת ברחבי קנדה ובערים המרכזיות

עבודה בקנדה – מגורים

רוב החברות אשר מציעות עבודה בקנדה משכירות עבור עובדיהן דירות ברמה גבוהה, מרווחות ונעימות למגורים, בחלקן ניתן למצוא בריכה, חדר כושר, חדר כביסה, פינוקים כמו טלוויזיה, DVD, אמצעי חימום, אינטרנט ועוד.

בדירה מספר האנשים יכול להגיע לשישה, לרוב בחדר אחד שוהים לא יותר משני אנשים. לעיתים אף ניתן למצוא דירות עם מקלחת ושירותים כפולים ובחלק מהמקומות זהו הסטנדרט.

שכר דירה:

משתנה בין האזור, העיר והחברה בה תבחר לעבוד. בדרך כלל המחירים נעים בין 100$ ל-150$ קנדי לשבוע לאדם.
– חברות מבוססות דואגות לרכבים שיעמדו לרשות העובדים כאשר העובדים מתחלקים בעלות האחזקה ולרוב הדלק הוא על חשבון העובד. אם לא, יש רכבות,

איך מגיעים לעבודה?

אוטובוסים ותחבורה ציבורית שבד"כ נמצאים סמוך לדירה.

כמה רחוק הבית מהקניון?

כמובן שיש אזורים בהם תוכל ללכת ברגל או לנסוע ברכבת תחתית ולהגיע לקניון, אך לרוב מרחקי הנסיעה ברכב מהבית לקניון עומדים על שלושים דקות עד שעה, פרט למקומות קיצוניים יותר.

כסף כסף כסף

בקנדה המטבע המקומי הוא דולר קנדי. דולר אחד שווה כ 3.5₪

כמה כסף צריך להתחלה?

– עליך לחשב את העלויות שיש לך עד לנקודה בה מתחילות ההכנסות:

עלות כרטיס טיסה, עלות אשרת עבודה בקנדה ועוד כ500$ (קנדי) לנחיתה והשאר יגיע מהעבודה.

איפה עושים הכי הרבה כסף?

– במקום בו המעסיק מספק לך את הפלטפורמה הכי נקייה על מנת שתוכל להתרכז בלעשות כסף.

ובכל זאת לרוב חושבים שלעבוד במרכזי ערים ובמקומות עם שמות המוכרים לנו מהסרטים, אומר שיהיו יותר רווחיים ממקומות שלא ששמענו עליהם מעולם. ראש פתוח מגלה שבאזורים פחות מאוכלסים הקניון הופך להיות מרכז החיים של תושבי הסביבה (בדרך כלל מדובר במאות אלפים) ולעיתים עבודה בפריפריה יכולה להיות רווחית יותר עקב כך שכח הקנייה מאוד חזק, רמת הפיתויים נמוכה לעומת הערים הגדולות כמו טורונטו, מונטריאול וערים מרכזיות נוספות שבהן אפשר לייצר הכנסות גבוהות מאוד אך רמת הפיתויים עולה והכיס מרגיש זאת.

מה עושים עכשיו? - ממלאים טופס הרשמה ואנו ניצור עמכם קשר

  

אקסטרה - בניית אתרים, קידום אתרים