עבודה בחו"ל אינה מתאימה לכל אחד והינה ההוכחה

כתבה מעולה ואוביקטיבית

חשוב לחדד מספר דברים, לכל המעוניין כל הנאמר בתגובה לכתבה אינו בא לבטל או להכחיש אלה לחזק ולהזהיר את הדור הבא של הישראלים שנוסעים לעבוד בחו"ל בתחום המכירות או בכל תחום אחר.

YouTube Preview Image
באדיבות YOU TUBE
את הסרט המלאה ניתןלמצוא בערוץ YES DOCO

 

ישראל נחשבת ליצואנית של יהלומים, היי טק, טכנולוגיה, חקלאות ומוכרנים.

התופעה של נהירת צעירים ישראלים לעבודה בחו"ל קיימת למעלה מ20- שנה, עד לפני כמה שנים רוב העבודות היו בהגדרה של התחום האפור מבחינת חוקיות.
כיום הרמה המקצועית עלתה ובשוק קיימות חברות חוקיות ומכובדות עם מוניטין טוב אשר עלו מדרגה ועובדות בצורה חוקית לחלוטין הן מבחינת אישורי עבודה לעובדים והן מבחינת היחס התמיכה וההדרכה לעובד.
אותן חברות עומדות בסטנדרט מקצועי מאוד גבוה מבחינת גיוס אנשי מכירות מתאימים אשר מעבירות את העובד תהליך הכרות והבנת המקצוע.
עבודות בחו"ל בתחום המכירות לא מתאים לכל אחד העבודה מתאימה למי שמחליט שהוא בא להצליח.

העבודה במכירות הינה קשה וסיזיפית, עומדים שעות ארוכות על הרגליים ויש הרבה התמודדויות פסיכולוגיות אם מקצועיות ואם חברתיות והמון לחץ נפשי.

כשנוסעים לעבוד בחו"ל צריך להבין שלא נוסעים לקייטנה ולא הולכים לקטוף את הכסף מהעצים ומי שמרוכז ב"לעשות כסף" עושה את שלו ויכול להמשיך להגשמת החלומות שלו.

אדם שעובד בתחום המכירות בחו"ל עובר תהליך התבגרות והתפתחות מהיר כהכנה להמשך חייו. תהליך שעוזר לו להשתלב בחיי היום יום בישראל, עוזר להשתלב באקדמיה באמצעות היכולת לשלם שכר לימוד מהגבוהים בעולם (שאם לא היה נוסע לעבוד לא היה הולך ללמוד בכלל), עוזר להשתלב בחברות ישראליות בתפקידי מפתח וכמובן לצאת ממחזור המינוס הבלתי נגמר או לטייל בעולם.
חשוב לדעת שרוב הישראלים שנוסעים לעבוד בחו"ל נוסעים לפרקי זמן קצובים וחוזרים להשתקע בארץ.

בכתבה ההתמקדות הינה בתנאים שמוצעים לעובדים – חשוב להבין שהאינטרס של החברה בחו"ל והאינטרס של העובד שמגיע לעבוד הינו אותו אינטרס. כשהעובד אינו מרוויח הוא עולה כסף לחברה וכשהעובד מרוויח הוא מכניס כסף לחברה. מכאן שעל החברה לייצר עבור העובד פלטפורמה נקייה וטובה עם תנאים אופטימאליים שיוכל לקום בבוקר ולהיות מרוכז בלמכור ולא בנתונים כאלה ואחרים אשר מסיתים את רמת הריכוז מהמכירות.

אנשי מכירות בכל העולם ובכל מגזרי הכלכלה נמדדים ע"פ עמידה ביעדים אישיים וקבוצתיים. שיטות ההדרכה והתמרוץ המופיעות בסרט לקוחות משוק העבודה המוכר לנו ומבוססות על טכניקה של אימון אישי.

לסיכום – יש המון חברות לא רציניות בתחום המכירות בחו"ל וחשוב לדעת לאיזה חברה הולכים.

  • מומלץ להיפגש עם בעלי החברה או נציגיו בארץ ולקבל שמות ממליצים
  • יש לערוך סקר שוק ולא לקפוץ על הצעות נוצצות של הבטחות ללא כיסוי.
  • חשוב להבין שזו עבודה שלא נמדדת לפי יום או לפי שעה אלה עבודה שנמדדת לפי תקופה חשוב להבין מהם ההוצאות לעומת צפי הכנסות ולתמרץ את עצמך להעלות את רמת ההכנסה.
  • חובה לפנות לחברות ההשמה אשר מכירות את החברות באופן שוטף ומורכבות ברובם ע"י אנשים בעלי ניסיון מעשי בתחום. חברות ההשמה דואגות שהעובד יגיע למקום מסודר בוא ייאסף משדה התעופה וייקלט ויתודרך בהתאם. הן גם דואגות לקשר בין העובד ומשפחתו בארץ במקרים קיצוניים ובעצם מבטיחות את זכויותיו של העובד אך לא מבטיחות את הצלחתו!! מעבר דרך מנגנוני הסינון של חברות ההשמה השונות מעלה את סיכויי ההצלחה של העובד ודואג לו לבית טוב. ההצלחה בסופו של דבר, כמו בכול תחום אחר בחיים, תלויה רק בו!!!

אקסטרה - בניית אתרים, קידום אתרים