עבודה בשבדיה, עבודה בשוודיה

מיישרי שיער בשבדיה

מיישרי שיער בשבדיה

כמו בשאר העולם ובפרט אירופה גם לכאן הגיעה תופעת העגלות בקניונים.
שבדיה היא מדינה הממוקמת בצפון אירופה והיא חלק מגוש המדינות הסקנדינביות. במדינה כ10 מיליון תושבים ,והיא נחשבת לאחת מהמדינות העשירות באזור אירופה. למרות ששבדיה הצטרפה לאיחוד האירופאי היא בחרה לשמור על המטבע המקומי שלה הקורונה ולא לעבור למטבע היורו,
דבר שמשרת את המגיעים לעבוד בשבדיה מאחר והקורונה הוא מטבע חזק ויציב יחסית. עבודה בשבדיה מרוכזת בעיר הבירה שטוקהולם ובעיר הדרומית מלמו, השלישית בגודלה בשבדיה. בשבדיה יש מודעות גבוהה לתנאים סוציאליים וחלק מהעניין הוא גם ארגונים מקצועיים חזקים ששומרים על תנאי העובדים ותורמים לרמת ההכנסות הגבוהה וליציבות הכלכלית במדינה.

עבודה בשבדיה ככה זה ניראה

עבודה בשבדיה ככה זה ניראה

פרט לעבודה בעגלות במכירת מוצרי ים המלח ומיישרי שיער ישנם עבודות בשבדיה
כמו עבודה במכירת תמונות שמן.
הדבר החשוב הוא מזג האוויר- החורף הקר והארוך מושך את השבדים לבלות במרכזי הקניות ופחות להסתובב בחוץ בקניות, ולכן הקניונים מלאים רוב השנה. עבודה בציורי שמן תהיה עדיפה בחודשי הקיץ בהם מזג האוויר נעים יותר,והימים ארוכים יותר.

השבדים ידועים בתרבות צריכה מפותחת ובטיפוח הגוף- שני דברים המשרתים את מי שמגיע לעבוד במכירת מוצרי טיפוח. בנוסף, כל העם השבדי דובר אנגלית וזוהי שפת המכירה כך שהעבודה שם נגישה לכל מי שדובר אנגלית. תחום המכירות בשבדיה יחסית חדש- העבודה בעגלות כ-3 שנים, העם השבדי פתוח ולבבי ,והשוק שם אינו שחוק .
לעבוד בשבדיה זה אומר שיהיה צורך להתמודד עם קשיי שפה למרות שהשבדים יודעים אנגלית טוב מאוד

עבודה בשבדיה או יש גם כאלה שיחפשו עבודה בשוודיה או בכלל עבודה בסקנדינביה נחשבת לעבודה רווחית, התושבים אמידים ונחשבים לצרכנים לא קטנים.

מה עושים עכשיו? - ממלאים טופס הרשמה ואנו ניצור עמכם קשר 

אקסטרה - בניית אתרים, קידום אתרים