עבודה בארה”ב Locksmith/ מנעולן

עבודה בארה"ב לא עגלות

איך פותחים את זה ? - עבודה כמנעולן

איך פותחים את זה ? – עבודה כמנעולן

בשונה משאר עבודות בארה"ב כמו עגלות בקניונים מובינג וכדומה קיים סוג עבודה נוסף. עבודה בארה"ב כמנעולן קיימת עוד מימים ימימה ואף התפתחה מאוד בשנים האחרונות ותפסה ביקוש רב. עבודה כמנעולן הינה עבודה ייחודית אשר דורשת לרוב מהאדם לסגל אורח חיים משל עצמו, מה שאומר כי בדרך כלל העובד יידרש לגור בעיר מסוימת, ללא עובדים נוספים מהחברה מטעמה הוא נשלח.

עבודה בארה"ב בתחום המנעולנות דורשת בגרות רבה מכיוון שהמשמעת העצמית היא משמעותית ביותר. לרוב לא נדרשת הגעה בבוקר למשרד וסדר היום אינו קבוע, אלא העובד נדרש להיות זמין 24 שעות 7 ימים בשבוע – דבר שמצד אחד מאפשר חופש רב, ומצד שני מחייב את העובד להיות זמין בכל שעה, גם אם מדובר בשעות הערב המאוחרות (כאשר כולם יוצאים לבלות ושותים). בגרות ואחריות גבוהה נדרשת גם בעניין הכספי, מאחר והעובד, מתוקף עבודתו, יחזיק סכומי כסף של החברה במשך כל השבוע, ובסוף השבוע יידרש להפקידו לחברה – במצב דברים זה האמינות והקפדנות מצד העובד צריכה להיות מרבית.

דרישות ממועמדים פוטנציאלים:

ישנן מספר דרישות הכרחיות מהמועמדים לעבודת המנעולנות:

אמינות ויחסי אנוש טובים- הן כלפי הלקוחות והן כלפי בעלי החברה – אחרת אין סיכוי שתתקבלו לעבודה. אתם בתור עובדים מחזיקים כסף רב של הבעלים והסיכוי שירצה שתעבדו עבורו אם אין כימיה הוא אפסי.
יכולת טכנית- יכולה להיות בסיסית, אך חשוב מאוד שתהיה יכולת כזו, מכיוון שאם היא לא קיימת, אתם תבזבזו את זמנכם ואת זמן המעביד.
התלמדות – לרוב נדרש מהעובד להיות שבועיים בהתלמדות ללא תשלום. במהלך השבועיים האלו העובד מתלווה אל אחד הטכנאים ולומד ממנו את רוב העבודה ואת רזי המקצוע.

השקעה כספית התחלתית- בהתחלה העובד נדרש להשקיע סכום כספי על מנת לקנות לעצמו ציוד וכלי פריצה. דבר זה נדרש מכיוון שהעובד אחראי לציוד אותו רכש. יצוין, כי עובד אשר עבד מספיק זמן ולא הפר את התחייבותו לחברה, בד"כ החברה תסייע לו ותקנה את הציוד שנשאר, או תעזור לו למכור את הציוד לבא אחריו.

ברוב החברות העובד נדרש לקנות / להשכיר רכב בכדי להתנייד בין העבודות. חלק מהחברות דורשות רכישת רכבים מדגמים מסוימים, ולחלקן יש הסדרים עם חברות השכרה מקומיות.

יכולת שהייה של חצי שנה ומעלה- יובהר, עבודה זו היא איננה עבודה לאלו המעוניינים להגיע לחודש עד 4 חודשים אלא היא עבודה לאלו הרוצים ללמוד ולהשתקע לתקופה של חצי שנה ומעלה. אם סיימתם את שבועות ההכשרה, אין זה אומר כי אתם אכן טכנאים שיודעים הכל. ככל הנראה תצטרכו לא מעט עזרה טכנית בטלפון, ולכן כל ההשקעה מצד הבעלים של החברה, עד שתעמדו על הרגליים ותתמקצעו, בתוספת הכסף שהשקעתם, לא תשתלם לאף אחד מהצדדים אם תעבדו פחות מחצי שנה.

לסיכום: עבודת המנעולנות, לאור התפתחותה בשנים האחרונות והביקוש הרב שיש לה, מאפשרת לעובד להרוויח סכומי כסף משמעותיים, כל עוד הוא עומד בתנאים שצוינו.

חשוב לציין שלרוב חברות המנעולנות מחפשים פרילנסרים עצמאיים שאין צורך דאוג לכלום פרט לעבודה.

מידע נוסף על עבודות אטרקטיביות בארה"ב

אקסטרה - בניית אתרים, קידום אתרים