עבודה בתאילנד

עמדת מכירה - עבודות בתאילנד

עמדת מכירה – עבודות בתאילנד

יעד זהנחשב לחדש יחסית. שכל אחד יכול להצליח אבל חשוב להגיע נחוש ועם אורך רוח. העבודה אינה שונה מיעדים אחרים של עבודה בחו"ל כמו עבודה בפיליפינים, עבודה בדרום אפריקה, עבודה באוסטרליה וכדומה, במגוון עבודות בתאילנד ההתמודדות עם השפה הינה מאתגרת וגרעין קהל היעד הינו התאילנדים המקומים אשר מתאפינים מהמעמד הבינוני ומעלה (רובם דוברי אנגלית) בעלי עושר ברמה גבוהה מאוד, כמובן שהתיירים גם נחשבים לקהל טוב אבל אנו נמצאים שם יותר במטרה למכור למקומיים מהמעמדות הגבוהות. שנחשבים לצרכני קוסמטיקה חזקים, ודפוס המכירות אינו קשור לכירסמס וניתן לעשות כסף מעולה לאורך כל השנה.

אז למה בעצם לחפש עבודה בתאילנד?

מכיון שהחברות הפעילות בתאילנד מצאו דרך יחודית להכשרת העובד עם יכולת תמיכה והדרכה ברמה הכי גבוהה שיש, על מועמד שברצונו למצוא עבודה בתאילנד להבין שאם יגיע עם הנחישות הנכונה, האורך רוח, והגישה החיובית, סיכוייו להצלחה גדלים.

אישור עבודה בתאילנד:

לכל מועמד מתאים שמתחייב לטווח של כחצי שנה לפחות, החברה מנפיקה אישורי עבודה לאחר הנחיתה, (ניתן גם להוציא את האישור מהארץ אך במקרה כזה יהיה על המועמד לשאת בהוצאות טרם הגיע ואינו יודע שבאמת מתאים לעבודה.

עבודה בקניון בתאילנד

עבודה בקניון בתאילנד

שעות עבודה בתאילנד:

בממוצע מסתכמות בכ12 שעות עבודה ביום, משתנה ביחס לקניון וכמות כח אדם בשטח. שכר: המשכורת משולמת לרוב אחת לשבועיים וכמובן שמנוכים מיסים וביטוח לאומי של תאילנד. ניתן לפתוח חשבון בנק ואף לבצע העברות לארץ.

מגורים בתאילנד:

הדירות מאובזרות ומסודרות בכל אשר נידרש להרגשה ביתית חמה ונעימה החברה מארגנת הסעות מהבית לקניון ועלות המחיה נמוכה ביחס לצפי הכנסות שלא יורד משאר המקומות בעולם בו מוכרים מוצרי צריכה לנשים.

מה מוכרים בתאילנד?

מוצרי צריכה לנשים , קוסמטיקה וים המלח בקניונים מדורגים גבוה.

 

מה עושים עכשיו? - ממלאים טופס הרשמה ואנו ניצור עמכם קשר

  

אקסטרה - בניית אתרים, קידום אתרים